ورود   |  English
جمعه 07 خرداد 1395
حداقل
اخبار و مقالات
15

 احکام اعدام چهار شرور که با ارتکاب جرائم خشن و منافی عفت عمومی موجب نارضایتی و سلب آسایش  مردم شیراز شده بودند در ملاء عام اجرا گردید.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس پرونده عبداله – ق و سلیمان – ق  به اتهام ارتکاب جرم لواط توسط شعبه دوم دادگاه کیفری استان مورد رسیدگی قرار گرفته و هردو نفر به اعدام محکوم شدند. این حکم پس از تائید توسط شعبه 24 دیوانعالی کشور و تنفیذ ریاست معظم قوه قضائیه به اجرا درآمد.

همچنین عبادله – ح و حسین – ت به اتهام مشارکت در 7 فقره سرقت مسلحانه توأم با آزار و اذیت و آدم ربایی همراه با زنای به عنف با تلاش و ممارست نیروی انتظامی و پیگیری دستگاه قضایی استان دستگیر و پس از محاکمه در شعبه اول دادگاه انقلاب شیراز به اعدام در ملاء عام محکوم گردیدند که این حکم نیز همزمان با دو شرور دیگر با تائید شعبه 29 دیوانعالی کشور و موافقت ریاست قوه قضائیه صبح امروز در شیراز اجرا شد.

دستگیری این معدومین و کلیه مراحل تعقیب، تحقیق و رسیدگی با پیگیری دادستانی مرکز استان و دقت نظر و رعایت کلیه جوانب قانونی به صورت ویژه مدیریت شده است.

این گزارش حاکی است اجرای این حدود الهی موجب احساس آرامش در مردم و ارتقاء امنیت جامعه و کاهش آلام بزه دیدگان گردید.

لازم به ذکر است سیاست های دستگاه قضایی استان در برخورد با اشرار و متجاوزین به جان و مال مردم مقطعی نبوده، بلکه به صورت مستمر در راستای ارتقاء و برقراری امنیت کامل در همه زمینه ها ادامه خواهد داشت.

گفتنی است احکام فوق در محل میدان پیام در شیراز و در حضور جمع کثیری از مردم مؤمن شیراز اجراء گردید.

 

نظر ها

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

ثبت نظر

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: